Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Sherbimet > Punesimi > Baza Ligjore

Baza Ligjore

​​​​

Baza ligjore dhe procedurat qe ndiqen prane Drejtorise se     Planifikimit dhe Zhvillimit te Territorit te Bashkise Fier per pajisjen me leje per kerkesa te ndryshme. 

LIGJI 107.2014 dt.31.07.2014 PER PLANIFIKIMIN E TERRITORIT.pdf

VKM 408 RREGULLORJA E ZHVILLIMIT.pdf


Eventet

<shkurt 2017>
HënMarMërEnjPreShtDie
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272812345
6789101112

Se shpejti


Buletini Informativ