Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Sherbimet > Urbanistika

Urbanistika

​​Baza ligjore dhe procedurat qe ndiqen prane Drejtorise se     Planifikimit dhe Zhvillimit te Territorit te Bashkise Fier per pajisjen me leje per kerkesa te ndryshme. 

LIGJI 107.2014 dt.31.07.2014 PER PLANIFIKIMIN E TERRITORIT.pdf

VKM 408 RREGULLORJA E ZHVILLIMIT.pdf


Eventet

<mars 2017>
HënMarMërEnjPreShtDie
272812345
6789101112
13
14
e martë, mars 14, 2017
1516171819
20212223242526
272829303112
34567
8
e shtunë, prill 8, 2017
9

Se shpejti


Buletini Informativ