Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Sherbimet > Transporti

Transporti

​​

DREJTORIA E TRASNPORTIT

Harton dhe zbaton politikat ne fushen e transportit,te sinjalistikes etj.

Pergatit materiale per miratim ne Keshillin Bashkiak sipas legjislacionit ne fuqi.

Permbledh dhe pergatit dokumentacionin e duhur per licencime dhe certifikim ne fushen e transportit per ti paraqitur prane komisionit te licencimit.

__________________________________

LICENCE STACION KARBURANTI 

         shkarko dok. LICENCE stacion karburanti.doc

                         -----------------------------------------------

FILLIM PROCEDURE LICENCE 4+1 dhe 8+1

shkarko dok.FILLIM PROCEDURE PER LICENCE 4+1    DHE 8+1.doc

                        --------------------------------------------------

KRITERET PER LICENCE 4+1 dhe 8+1 

shkarko dok. KRITERET PER LICENCE 4+1 DHE 8+1.doc

                       ----------------------------------------------------

LICENCE PER  TRANSPORT UDHETARESH BRENDA VENDIT 

shkarko dok​. 1.LICENCE per transport udhetaresh brenda vendit.doc

                        ​----------------------------------------------------

ÇERTIFIKATE TRANSPORTI UDHETARESH BRENDA VENDIT 

shkarko dok​. 2.Certifikate transporti udhetaresh brenda vendit.doc

-----------------------------------------------------

CERTIFIKATE   PER TRANSPORT RRUGOR MALLRASH  BRENDA VENDIT PER TE TRETE DHE ME QIRA   

shkarko dok​.​ Certifikate per transport malli per trete dhe qera Model 209.doc 

-----------------------------------------------------

LICENCE  PER TRANSPORT RRUGOR MALLRASH  BRENDA VENDIT PER TE TRETE DHE ME QIRA    (Model 109)

shkarko dok​.Licence transport malli per te trete dhe qera Model 109.doc

----------------------------------------------------------

LICENCE  AGJENCI TRANSPORTI UDHETARESH dhe TAKSI BRENDA VENDIT  

​shkarko dok​.​ Agjenci transporti udhetaresh dhe taksi brenda vendit.doc

---------------------------------------------------------

LICENCE PER AGJENCI TRANSPORTI NDERKOMBETAR UDHETARESH    

shkarko dok​. Agjenci transporti nderkombetar.doc

--------------------------------------------------------------

CERTIFIKATE   PER TRANSPORT RRUGOR MALLRASH  BRENDA VENDIT PER LLOGARI TE VET 

shkarko dok​.  Certifikate transport udhetaresh per llogari te vete.doc  ​

---------------------------------------------------------------

CERTIFIKATE  PER OPERACIONE TRANSPORT UDHETARESH PER LLOGARI TE VET BRENDA VENDIT

shkarko dok​. Certifikate transport udhetaresh per llogari te vete.doc

----------------------------------------------------------------

LICENCE PËR   NJËSITE E SHITJES SË LËNDEVE DJEGËSE 

shkarko dok​. LICENCE njesi lende djegese.doc

--------------------------------------------------

 

 

Eventet

<gusht 2022>
HënMarMërEnjPreShtDie
25262728293031
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Se shpejti

Postimet me te fundit


Buletini Informativ