Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Sherbimet > Programi i transparences

Programi i transparences

Programi i Transparencës i Bashkisë Fier

Programi i Transparencës permbledh.docx


Koordinator për të drejtën e informimit Bashkinë Fier:
                                    Neritan​ Boçova                                                                                                  
Koordinator për njoftimin dhe konsultimin publik
Irma Hoxhaj
                                

Mënyrat e komunikimit:

Web: bashkiafier.gov.al
               Email adres: bashkia.fier@yahoo.com
info@bashkiafier.gov.al 
                                     
        Adresa:

    Bashkia Fier,
​L. “Kastriot”, Rruga “Ramiz Aranitasi”.
          Fier​
 
             Orari: E Hënë - E Premte 08:00 - 16:00

Eventet

<shtator 2020>
HënMarMërEnjPreShtDie
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
2829301234
567891011

Se shpejti

Postimet me te fundit


Buletini Informativ