Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Sherbimet > Këndi BE

Këndi BE

​​

(9.05.2019)

Aktivitet në kuadër të Javës Rinore Europiane dhe Ditës së Europës

Në kuadër të Javës Rinore Europiane dhe Ditës së Europës, Njësia e Integrimit Europian pranë Bashkisë Fier, në bashkëpunim me qendrën "Epoka e Re" zhvilloi sot aktivitetin "Demokracia ka nevojë për zë". Nënkryetarja e Bashkisë Fier, znj. Enkelejda Peshkëpia ka përshëndetur drejtuesen e qendrës "Epoka e Re" znj. Nevila Jahaj, të rinjtë deputetë të Parlamentit Rinor Fier, vullnetarë të kësaj qendre dhe i ka prezantuar me zhvillimet, investimet që po zbaton Bashkia Fier në të gjithë territorin e saj. Të rinjtë më pas janë njohur me mundësitë për të përfituar nga fondet e BE - së (Erasmus Plus dhe European Solidarity Corpe).

Për më shumë informacion dhe foto nga aktiviteti materiali bashkëlidhur.

Në kuadër të Javës Rinore Europiane dhe Ditës së Europës.docx Eventet

<gusht 2022>
HënMarMërEnjPreShtDie
25262728293031
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Se shpejti

Postimet me te fundit


Buletini Informativ