Accesso
Skip Navigation Links > Kreu

Buletini Informativ 

Previous
 • Zv.Guvernatori i Gansu takohet me kryetarin e Bashkisë Fier

  Me shume
 • Fieri Int. Festival, edicioni i dytë

  Me shume
 • Finalizohet puna në rrugën e fshatit Kallm

  Me shume
 • Pastrim gjeneral i bregdetit. Gati për të mirëpritur pushuesit

  Me shume
 • Vazhdojnë ndërhyrjet në sistemin e kullimit dhe vaditjes

  Me shume
 • Bashkia Fier, model për suksesin e reformës territoriale edhe për Armeninë

  Me shume

Eventet

<korrik 2017>
HënMarMërEnjPreShtDie
262728293012
34567
8
e shtunë, korrik 8, 2017
9
e diel, korrik 9, 2017
10111213
14
e premte, korrik 14, 2017
15
e shtunë, korrik 15, 2017
17181920
21
e premte, korrik 21, 2017
2223
24252627
28
e premte, korrik 28, 2017
30
3112
3
e enjte, gusht 3, 2017
4
e premte, gusht 4, 2017
5
e shtunë, gusht 5, 2017
6

Se shpejti

          ​


​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​