Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Lajmet > Vazhdon puna për disiplinimin e tregtimit në qytet

Kategorite

Filtro:

Vazhdon puna për disiplinimin e tregtimit në qytet

Ndërgjegjësimi dhe disiplinimi i tregtarëve është një proces i hershëm dhe ende problematik. Bashkia Fier, nëpërmjet krijimit të tregjeve të reja me standard dhe aksioneve të vazhdueshme të Policisë Bashkiake do të vazhdojë me këmbëngulje të vërë në zbatim një praktikë të re tregtimi, në respekt edhe të tregtarit edhe të konsumatorit, pa privuar qytetarët nga hapsirat e tyre.

Eventet

<shtator 2017>
HënMarMërEnjPreShtDie
28293031123
45678910
11121314151617
18192021
22
e premte, shtator 22, 2017
2324
2526272829301
2345678

Se shpejti


Buletini Informativ