Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Lajmet > Rikonstruksioni i rrugës kryesore në Grecalli

Kategorite

Filtro:

Rikonstruksioni i rrugës kryesore në Grecalli

Vazhdon puna për rikonstruksionin e rrugës kryesore të fshatit Grecalli, një prioritet për Bashkinë Fier dhe shqetësim i kahershëm i banorëve të këtij fshati.

Së shpejti do të vijojë puna edhe në unazat e brendshme të fshatit, duke siguruar kështu gjithë infrastrukturën e nevojshme për banorët e Grecallisë, të cilët kishin pak shpresa se do të vinte kjo ditë.

Eventet

<nëntor 2020>
HënMarMërEnjPreShtDie
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456

Se shpejti

Postimet me te fundit


Buletini Informativ