Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Lajmet > Rikonstruksion i Infrastrukturës Rrugore

Kategorite

Filtro:

Rikonstruksion i Infrastrukturës Rrugore

Përmirësimi i infrastrukturës rrugore në qytet dhe në zonat rurale është një nga angazhimet dhe punët e përditshme të Bashkisë Fier.
Për një cilësi më të mirë jetese dhe mbarëvajtjen e punës, Bashkia Fier që në vitin 2015, kohë kur hyri në fuqi ndarja e re territoriale/administrative e ndërtoi punën e saj me ndërhyrjet intesive në infrastrukturë duke nisur nga qendra e qytetit dhe qendrat e Njësive Administrative e duke hyrë
në brendësinë e çdo lagjeje e fshati.
Edhe sot vijon puna me të njëjtin angazhim e përkushtim, diku me përmirësimin e infratrukturës rrugore, diku me rehabilitimin e sistemit kullues, diku me rehabilitimin e rrjetit të ujësjellësit etj...
Rruga #VangjelCapo, lagjja #Liri
👉Sistemim
👉Asfaltim

Eventet

<gusht 2022>
HënMarMërEnjPreShtDie
25262728293031
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Se shpejti

Postimet me te fundit


Buletini Informativ