Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Lajmet > Projekt - ide për zhvillimin e turizmit

Kategorite

Filtro:

Projekt - ide për zhvillimin e turizmit

Është prezantuar në Bashkinë Fier, një tjetër projekt- ide që synon zhvillimin e turizmit në zonën bregdetare, Darëzezë. Ka qenë një grup investitorësh italianë dhe të zonës ata që i kanë bërë prezent Kryetarit të Bashkisë, Armando Subashi dhe specialistëve të Urbanistikës këtë projekt - ide duke e përballur atë me Planin e Përgjithshëm Vendor të Bashkisë Fier dhe prioritetit institucional të zhvillimit të turizmit, agrikulturës dhe hapjes së vendeve të reja të punës. Ky është një nga shumë projekt – ide që prezantohen vazhdimisht në Bashki për të arritur deri në përzgjedhjen dhe implementimin e më të mirit. 

Eventet

<janar 2018>
HënMarMërEnjPreShtDie
25262728293031
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Se shpejti


Buletini Informativ