Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Lajmet > Projekt - ide për zhvillimin e turizmit

Kategorite

Filtro:

Projekt - ide për zhvillimin e turizmit

Është prezantuar në Bashkinë Fier, një tjetër projekt- ide që synon zhvillimin e turizmit në zonën bregdetare, Darëzezë. Ka qenë një grup investitorësh italianë dhe të zonës ata që i kanë bërë prezent Kryetarit të Bashkisë, Armando Subashi dhe specialistëve të Urbanistikës këtë projekt - ide duke e përballur atë me Planin e Përgjithshëm Vendor të Bashkisë Fier dhe prioritetit institucional të zhvillimit të turizmit, agrikulturës dhe hapjes së vendeve të reja të punës. Ky është një nga shumë projekt – ide që prezantohen vazhdimisht në Bashki për të arritur deri në përzgjedhjen dhe implementimin e më të mirit. 

Eventet

<korrik 2017>
HënMarMërEnjPreShtDie
262728293012
34567
8
e shtunë, korrik 8, 2017
9
e diel, korrik 9, 2017
10111213
14
e premte, korrik 14, 2017
15
e shtunë, korrik 15, 2017
17181920
21
e premte, korrik 21, 2017
2223
24252627
28
e premte, korrik 28, 2017
30
3112
3
e enjte, gusht 3, 2017
4
e premte, gusht 4, 2017
5
e shtunë, gusht 5, 2017
6

Se shpejti


Buletini Informativ