Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Lajmet > Programi i strehimit -kredi e butë. 84 familje përfituese

Kategorite

Filtro:

Programi i strehimit -kredi e butë. 84 familje përfituese

​​Këshilli i Bashkisë miratoi sot listën me 84 familjet e para që përfitojnë nga programi i strehimit nëpërmjet kredisë së butë. Kjo është një nga pikat që Këshilli i Bashkisë miratoi sot në mënyrë unanime, bashkë me të gjitha pikat e tjera të rendit të ditës: Ndihmën ekonomike për muajin Maj 2019; Ndihmën ekonomike nga fondi i kushtëzuar 6% për muajin Prill 2019; Planin e kujdesit social të bashkisë; Shtesën e të ardhurave nga qiratë në buxhetin e Bashkisë për vitin 2019; Procedurat dhe tarifën e shërbimit për pajisjen e operatorëve turistik me Libër Udhëtimi nga Bashkia Fier; Procedurat, kriteret dhe kostot për prenotimin e një vendi varrimi pranë varrezave publike në Bashkinë Fier; Dhënien e huapërdorjes së pasurisë bodrum që do t'u shërbejë edhe moshës së tretë; Një ndryshim në paketën fiskale.

Eventet

<shtator 2020>
HënMarMërEnjPreShtDie
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
2829301234
567891011

Se shpejti

Postimet me te fundit


Buletini Informativ