Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Lajmet > Plani Menaxhimit të Integruar të Mbetjeve

Kategorite

Filtro:

Plani Menaxhimit të Integruar të Mbetjeve

Bashkia Fier ka tashmë një Plan Lokal për Menaxhimin e Integruar të Mbetjeve. Ky plan u përgatit nga administrata e Bashkisë Fier me mbështetjen teknike të Co-PLAN, Instituti për Zhvillimin e Habitatit dhe MetroPOLIS Shpk, në kuadër të projektit të nisur dhe financuar nga Sëiss Agency for Development and Cooperation SDC, implementuar nga Helvetas Albania dhe mbështetur nga programi Bashki të Forta.

Kliko në 5. FIER__Plani i Menaxhimit të Integruar të Mbetjeve.pdf për të shkarkuar të plotë këtë dokument.

FIER.pdf

Eventet

<gusht 2022>
HënMarMërEnjPreShtDie
25262728293031
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Se shpejti

Postimet me te fundit


Buletini Informativ