Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Lajmet > Nis puna për standardizimin e kushteve në institucionet arsimore

Kategorite

Filtro:

Nis puna për standardizimin e kushteve në institucionet arsimore

​Muaji gusht do të jetë muaj sulmi për Bashkinë Fier. Pothuajse e gjithë vëmendja është kthyer në përmirësimin e kushteve në cdo institucion arsimor për t’i bërë ato sa më komode për fëmijët që do të frekuentojnë gjatë vitit të ri shkollor 2017 – 2018. Angazhim maksimal i Ndërmarrjes së Shërbimeve Publike për kthimin e të gjithë elementëve të godanave të shkollave në standardet e duhura. Infrastruktura e jashtme,komoditeti në klasa dhe kushtet higjeno - sanitare janë në fokus të punës dhe ndërhyrjeve që sapo kanë nisur.  

Eventet

<shtator 2017>
HënMarMërEnjPreShtDie
28293031123
45678910
11121314151617
18192021
22
e premte, shtator 22, 2017
2324
2526272829301
2345678

Se shpejti


Buletini Informativ