Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Lajmet > Linja të Papërfunduara

Kategorite

Filtro:

Linja të Papërfunduara

​“Linja të Papërfunduara”. Një ekspozitë e vecantë kjo, që solli një tjetër frymë dhe koncept mbi artin, duke i mëshuar më shumë imagjinatës dhe perceptimit individual. 42 artiste nga Irani kanë ekspozuar në galerinë e Arteve Fier veprat e tyre artistike, me një larmi ngjyrash dhe emocionesh. Në këtë ekspozitë, përvec  të ftuarve dhe ardashësve fierakë, mernin pjesë dhe përfaqësuesit e Ambasadës Iraniane në Tiranë, të cilët e kanë parë këtë event si një spunto për të tjera angazhime të përbashkëta artistike.  Kjo ekspozitë hapi siparin e aktiviteve në kuadër të 73 vjetorit të Çlirimit të Qytetit Fier, program që do të vijojë deri në 15 tetor. 

Eventet

<dhjetor 2018>
HënMarMërEnjPreShtDie
262728293012
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456

Se shpejti


Buletini Informativ