Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Lajmet > Kampionati i Ping Pong për shkollat 9 vjeçare

Kategorite

Filtro:

Kampionati i Ping Pong për shkollat 9 vjeçare

Edicioni i 6-të i Kampionatit të Ping Pong midis shkollave 9 vjeçare.

Me synim aktivizimin e fëmijëve dhe të rinjve në aktivitete sportive, sot në qendrën e aktiviteteve kulturore të Bashkisë Fier, ka nisur Kampionati i Ping Pong, edicioni i 6-të për shkollat 9 vjeçare. Në ditën e parë të këtij kampionati u përballësh 28 fëmijë, përfaqësues të 14 shkollave të qytetit. Nesër pritet të ketë një tjetër garë të fortë midis fëmijëve të shkollave të tjera 9 vjeçare, për të nxjerrë në finale më të mirët dhe përcaktuar fituesit ditën e premte, kur do të xhvillohet finalja e Kampionatit të Ping Pong, edicioni i 6-të.

Eventet

<gusht 2018>
HënMarMërEnjPreShtDie
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789

Se shpejti


Buletini Informativ