Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Lajmet > Celet Sezoni Begdetar 2017

Kategorite

Filtro:

Celet Sezoni Begdetar 2017

​FESTA E VALEVE 

Çelja e Sezonit Turistik Bregdetar është përcjellë nëpërmjet një feste të vërtetë me në qendër detin, diellin, rërën dhe argëtimin. Aktiviteti u vendos në bregdetin e Darëzezës ku sapo kishin filluar frekuentimin pushuesit e parë.

Prerja e Tortës së “Detit” që simbolizon nisjen e një sezoni të mbarë veror, u shoqërua me një superpritje nga "Ruajtësit e detit"; Spektakli i fishekzjarreve dhe Aeronautika, Muzike & dj; Panair promovues i resurseve më të mira të zones; Flash mob, Lojëra sportive në tokë e ujë etj.

 ARGËTIM PA FUND NË DET AJËR BREGDET 


Eventet

<shtator 2017>
HënMarMërEnjPreShtDie
28293031123
45678910
11121314151617
18192021
22
e premte, shtator 22, 2017
2324
2526272829301
2345678

Se shpejti


Buletini Informativ