Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Lajmet > Celet Sezoni Begdetar 2017

Kategorite

Filtro:

Celet Sezoni Begdetar 2017

​FESTA E VALEVE 

Çelja e Sezonit Turistik Bregdetar është përcjellë nëpërmjet një feste të vërtetë me në qendër detin, diellin, rërën dhe argëtimin. Aktiviteti u vendos në bregdetin e Darëzezës ku sapo kishin filluar frekuentimin pushuesit e parë.

Prerja e Tortës së “Detit” që simbolizon nisjen e një sezoni të mbarë veror, u shoqërua me një superpritje nga "Ruajtësit e detit"; Spektakli i fishekzjarreve dhe Aeronautika, Muzike & dj; Panair promovues i resurseve më të mira të zones; Flash mob, Lojëra sportive në tokë e ujë etj.

 ARGËTIM PA FUND NË DET AJËR BREGDET 


Eventet

<korrik 2017>
HënMarMërEnjPreShtDie
262728293012
34567
8
e shtunë, korrik 8, 2017
9
e diel, korrik 9, 2017
10111213
14
e premte, korrik 14, 2017
15
e shtunë, korrik 15, 2017
17181920
21
e premte, korrik 21, 2017
2223
24252627
28
e premte, korrik 28, 2017
30
3112
3
e enjte, gusht 3, 2017
4
e premte, gusht 4, 2017
5
e shtunë, gusht 5, 2017
6

Se shpejti


Buletini Informativ