Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Lajmet > 7 - 8 Marsi

Kategorite

Filtro:

7 - 8 Marsi

7 – 8 Marsi në Bibliotekën Publike “Driotëro Agoll” Fier është pritur me një atmosferë festive dhe të mbushur plot emocion. Gjithçka e organizuar për t’u dhuruar buzëqeshje, gëzim e dashuri nëpërmjet interpretimeve të vet nxënësve, dy prej figurave më të rëndësishme në jetën e njeriut: Mësuesit dhe Nënës. 
Të pranishëm ishin mësues e ish mësues, edukatore e nëna, të cilat ndoqën plot emocion interpretimet e nxënësve të shkollave që u bënë pjesë e këtij aktiviteti: Shkolla 9 vjeçare "Andon Xoxa", "Naim Frashëri", "Jani Bakalli", "Jani Boçova" Afrim, shkolla jopublike "Numani", shkolla e mesme e përgjithshme "Janaq Kilica".

Eventet

<prill 2019>
HënMarMërEnjPreShtDie
25262728293031
1234567
891011121314
1516171819
20
e shtunë, prill 20, 2019
21
22232425262728
29
e hënë, prill 29, 2019
30
e martë, prill 30, 2019
23
4
e shtunë, maj 4, 2019
5

Se shpejti

Postimet me te fundit


Buletini Informativ