Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Lajmet > Edhe 3000 ndriçuesa të rinj, për më shumë ndriçim publik

Kategorite

Filtro:

Edhe 3000 ndriçuesa të rinj, për më shumë ndriçim publik

Plot 3000 ndricuesa me panel diellor do të montohen në të gjithë territorin e Bashkisë Fier, duke rritur kështu cilësinë e shërbimit për qytetarët dhe duke ulur koston. 
Ndriçuesit do të vendosen jo vetëm në lagjet e qytetit, por në cdo njësi administrative dhe në cdo fshat ku ky shërbim ka qenë krejtësisht i munguar. 
Tashmë puna ka nisur.
#RrugaRizaHoxha 
Sheq i Madh

Eventet

<gusht 2020>
HënMarMërEnjPreShtDie
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456

Se shpejti

Postimet me te fundit


Buletini Informativ