Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Bashkia > Drejtorite

​​​ 

________________________


Drejtoria e Financës, Buxhetit dhe Kontabilitetit

Drejtor

Evrinomi Zhezhi

______________________

 

Drejtoria e Taksave dhe Tarifave 

Drejtor

Adela Hysenaj

_______________________​ 

Drejtoria e Programimit dhe Kontrollit të Puneve Publike dhe Investimeve

Drejtor

Gazmira Plesati

________________________ 

Drejtoria e Emergjencave Civile

Drejtor

Maksim Zarka

________________________

 

Drejtoria e Planifikimit dhe Zhvillimit  te Territorit Sistemit te Adresave dhe Liçencave te Transportit

Drejtor

Suela Bakia

_________________________ 

Drejtoria e Burimeve, Sherbimeve Njerezore, Diaspores dhe Emigracionit

Drejtor

Martin Dodi

_________________________

Drejtoria e  Marredhenieve me Publikun dhe Arkiv - Protokollin

Drejtor 

Neritan Boçova

_________________________

 Drejtoria e Turizmit dhe Promovimit te Vlerave

Drejtor

Adriana Mile

____________________________

Drejtoria e Prokurimeve Publike

Drejtor

Nikollaq Neço

_____________________________

Drejtoria Juridike

Drejtor

Lefter Muskaj

_________________________


Dr. e Pergatitjes Dokumentacionit per Regjistrimin dhe Çertifikimin e Tokave Bujqesore

Drejtor

Rozeta Memo (Plepi)

___________________________ 

 

Drejtoria e Administrimit te Tokave Bujqesore

Drejtor

Ferrik Avdiaj 

___________________________ 

Drejtoria e Sherbimeve  Veterinare

Drejtor 

Melaize Korcari

___________________________

Drejtoria e Administrimit te Fondit Pyjor she Kullotave 

Drejtor

Pëllumb Llakaj

_____________________________

Drejtoria e Sherbimit  Social

Drejtor

Agron Margilaj

___________________________

Inspektoriati  Vendor i Mbrojtjes se Territorit

Drejtor

Julian Poçaj 

____________________

Drejtoria e Ndjekjes se Kondravajtjeve Administrative dhe Policise Bashkiake 

Drejtor

Arben Dimo

______________________

 Drejtoria e Ruajtjes se Objekteve

Drejtor

Agim Hoxha

_______________________

 Drejtoria e Artit  dhe  Kultures

Drejtor 

Enrik Mazreku

______________________

Qendra Ekonomike e Arsimit

Drejtor

Elisabeta Ikonomi

______________________

NDERMARRJA  E  PASTRIM - GJELBERIMIT  FIER

Drejtor

Fatjon Elezaj

______________________________

NDERMARRJA  E SHERBIMEVE PUBLIKE  FIER

Drejtor

Azem Shateri

________________________________

Drejtoria e Vaditjes dhe Kullimit

Drejtor

Entela Kola

________________________________

​ 

NDERMARRJA  E SHERBIMEVE RURALE

Drejtor

Arjan Ndreu

____________________________________

Drejtoria e Mbrojtjes nga Zjarri dhe Shpetimi 

Drejtor

Tarjon Rexho

___________________________________________​


Eventet

<gusht 2022>
HënMarMërEnjPreShtDie
25262728293031
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Se shpejti

Postimet me te fundit


Buletini Informativ